Pachamama i przyjaciele – koncert w intencji Standing Rock, 14 grudzień 2016

Pachamama i przyjaciele – koncert w intencji Standing Rock

Kochani !

Zapraszamy Was serdecznie w imieniu naszego drogiego przyjaciela i brata Sajtiego, jego węgierskiego zespołu Pachamama oraz w naszym własnym, na koncert uzdrawiających pieśni, który równocześnie będzie zgromadzeniem naszego plemienia. Zgromadzeniem otwartym dla wszystkich, którym bliska jest Matka Ziemia, praca z medycyną, wspieranie się w drodze do wolności, w szacunku, pokoju i miłości do wszystkich istot, sił które nas prowadzą i Wielkiej Tajemnicy.

Niektórzy z Was (a może większość) słyszała o tym co dzieje się teraz w Standing Rock… Nie możemy niestety być tam fizycznie na miejscu, dołączyć do naszych odważnych Braci i Sióstr, w obronie tego co najcenniejsze… Możemy jednak coś dla nich zrobić z tego miejsca gdzie jesteśmy. W trakcie naszego wieczoru, wspólnie stworzymy instalację, dzięki której zgodnie z naszymi intencjami, prześlemy do nich całą pozytywną, wykreowaną energię. Energię naszych połączonych Serc.

Tak jak przy innych okazjach, planujemy śpiewać i grać pieśni w języku hiszpańskim, polskim, węgierskim, lakota, w językach plemiennych oraz w bliżej nieokreślonych 😉 Zapraszamy Was więc serdecznie w tą wspólną podróż. Zachęcamy każdego z Was kto ma instrumenty, które pasują do tego rodzaju spotkania, takie jak grzechotki, bębny szamańskie, didgeridoo itp. o zabranie ich ze sobą. Nazywamy to spotkanie koncertem, ale będziemy je tworzyć razem, w harmonii ze sobą nawzajem i tym co przychodzi.

Pragniemy pokazać moc, która drzemie w naszej społeczności, w naszej rodzinie, w wyznawanych przez nas wartościach, w byciu razem i wysłać to wszystko co mamy najlepsze do nich, do Standing Rock. Łączymy więc nasze siły: zespołu Pachamama, Podróży Mocy, Alchemii Serca, wszystkich naszych braci, sióstr, przyjaciół, a także wszystkich Was, którzy zdecydujecie się spędzić ten wieczór z nami w śpiewie, radości, tańcu, miłości, wolności i połączeniu.

Spotykamy się 14 grudnia 2016r. o godz. 19.00 w Kinie Tęcza przy ul. Suzina 6 w Warszawie. Drzwi będą dla Was otwarte już od godziny 18.40, więc możecie przyjść odrobinę wcześniej. Pragniemy zacząć o godz. 19.00 otwarciem kręgu i zawiązaniem naszej intencji, więc prosimy o punktualność.

Składka na wynajem przestrzeni 10 złotych od osoby. Zabierzcie ze sobą jakiś kocyk, karimatę lub podusię 🙂 Możecie przynieść również wodę i jakieś przekąski na wspólny stół. Spotkanie jest całkowicie bezalkoholowe oraz bez innych używek. Prosimy żeby to uszanować.

Zachęcamy również do udostępniania, zapraszania znajomych, tak aby każdy kto ma być, miał szansę się o tym dowiedzieć 🙂

„Kiedy ziemia będzie umierać, powstanie nowe plemię. Będzie ze wszystkich kolorów i z wszelkiego pochodzenia. Będzie nazwane Wojownikami Tęczy i swoją wiarę okaże czynami, nie słowami.” – Przepowiednia Indian Hopi

Zapraszamy serdecznie! Przybywajcie do kina Tęcza ♥
♥ ♥ ♥
Ja jestem, My jesteśmy