KOMUNIKAT – ZAKOŃCZENIE WSPÓŁPRACY

Kochani, informuję że ze względu na ostatnie wydarzenia w naszej relacji, zakończyliśmy  współpracę z Łukaszem Medem. Oznacza to, że  „Podróże Mocy” w takiej formie jaką znacie już nie istnieją. Nasze drogi się rozchodzą, więc nie organizujemy i nie prowadzimy już razem (ani nie będziemy tego robić w przyszłości) żadnych  wspólnych podróży, wyjazdów, spotkań, warsztatów, medytacji, koncertów czy innych projektów.

Każdy z nas będzie kontynuował swoją Podróż Mocy indywidualnie, dzieląc się sobą, swoją prawdą i jakościami, które ma do zaoferowania. Na pewno jest to dla Was zaskoczeniem, ale nie ma innego wyjścia i jest to decyzja ostateczna. Mimo wszystko ufam głęboko, że Siły które nas prowadzą, wiedzą co robią i że finalnie wyjdzie to na dobre każdej ze stron, czego sobie i Łukaszowi życzę oraz wniesie jeszcze więcej światła na naszą ukochaną Ziemię.

Dziękuję z całego serca za to, co wspólnie stworzyliśmy i przeżyliśmy. To był piękny czas. Teraz jednak stare odchodzi, robiąc miejsce na nowe… Tak jak drzewo zrzuca stare liście na jesień, by wraz z nowymi pąkami odrodzić się na wiosnę.  Czym będzie to nowe, mam nadzieję że nie tak daleka przyszłość pokaże.

Do zobaczenia i usłyszenia na szlaku zwanym życiem! Wielki duchu prowadź !

Ściskam Was z Serca

Maciek

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.